Super User
Super User

Super User

تعمیرات مانیتورهای پزشکی و بیمارستانی : مانیتورهای پزشکی همان طور که از نامشان پیداست در صنعت پزشکی برای مقاصد مختلفی استفاده می شوند.

به دلیل تکنولوژی تصویری و بصری فوق العاده بالای این گونه مانینورها ازآن ها در بخش های تصویر برداری های پزشکی و دیدن تصاویر گرفته شده با استفاده از دستگاه هایی مانند MRI ,computerized tomographic scan یا همان سی تی اسکن و …استفاده می شوند.

حساسیت مانیتورهای پزشکی زیاد بالابوده  و این امر و همین طور نوع تکنولوژی آن ها کار تعمیرات این مانیتورها را در زمان خرابی کمی سخت کرده و تخصص بالایی را می طلبد.

تعمیر مانیتور مدیکال

تمامی این دستگاه ها به نوعی دارای سیستم نمایشگر می باشد و طبیعی است که این سیستم نمایشگر در اثر نوسان برق و یا رطوبت و همچنین ضربه خوردگی ,ایرادات مربوط به تصویر.

خاموش شدن بعد از مدتی کارکردن ,ایجاد نویز در تصویر پس از مدت زمانی کارکردن,پرش صفحه ,تغییر رنگ ,تغییر کنتراست ,کم شدن روشنایی ,از دست دادن نور پس زمینه یا بک لایت,جواب ندادن به فرامین ,ایراد چک سیگنال ,خاموشی کلی دستگاه و…
در همین راستا مجتمع ملی پایتخت با در اختیار داشتن تکنسین های متخصص و کاربلد در امر نه فقط تعمیرات مانیتورهای پزشکی و بیمارستانی بلکه کلیه تجهیزات پزشکی در خدمت شما عزیزان می باشد.

در این مرکز با استفاده از ابزارهای مناسبی که در اختیار قرار گرفته کار عیب یابی و رفع عیب و تعمیرات مانیتورهای پزشکی و بیمارستانی و انواع تجهیزات به خوبی انجام می گیرد و بعد از تشخیص دقیق ایراد نسبت به برطرف سازی آن اقدام می گردد.

مجتمع فنی ملی پایتخت سابقه ای طولانی در امر تعمیرات مانیتورهای پزشکی و بیمارستانی دارد و در راه یاری رسان شما خواهد بود.

تعمیر مانیتور , تعمیرات مانیتور , تعمیر مانیتور پزشکی , تعمیرات مانیتور پزشکی , تعمیر مانیتور مدیکال , تعمیرات مانیتور مدیکال , تعمیر مانیتور بیمارستانی , تعمیر مانیتور سی تی اسکن , تعمیر مانیتور صنعتی

تعمیر مانیتور سونوگرافی , تعمیر مانیتور ماموگرافی

تعمیر برد های اتاق عمل,پزشکی و دندان پزشکی : شرکت وستا صنعت با سابقه طولانی در زمینه بوردهای SMD توانسته با تحقیق و توسعه و با بکارگیری تکنولوژی تعمیرات در رمینه بوردهای پزشکی گامی نو در زمینه تعمیرات این تجهیزات ارائه کند.
خدمات ملی پایتخت در زمینه تعمیرات بردهای پزشکی
تعمیر تخصصی بردهای یونیت دندانپزشکی
تعمیر بردهای دستگاههای بیهوشی
تعمیر برد دستگاههای سی تی اسکنتعمیر برد های اتاق عمل,پزشکی و دندان پزشکی
تعمیر مانیتور مدیکال
تعمیرات برد دستگاههای جراحی
تعمیر برد دستگاهها و تجهزات توانبخشی
تعمیرات تجهیزات بیمارستانی شامل : بدساید ، اسپیرومتر
تعمیر انواع تجهیزات آزمایشگاهی شامل : سانتریفیوژ، اتوکلاو ، اسپکتروفتومتر ، فلیم فتومتر ، ph متر ، کنداکتومتر
تعمیرات الکتروشوک
تعمیر مانیتورهای سانترال و ال سی دی های معمولی
تعمیر انواع میکروسکوپ
تعمیر انواع تجهیزات آموزشی ، تحقیقاتی و آزمایشگاهی شامل: دستگاه فیبر، پروتئین ، پمپهای وکیوم و خلاء ، تعمیر برد های اتاق عمل,پزشکی و دندان پزشکی ,دستگاه هضم و جمع آوری گازهای اسیدی و الکترو فورز
تعمیرات تخصصی انواع تردمیل،تعمیر تردمیل, تعمیر دستگاه های تست ورزش ,تعمیر دستگاهای شوک,تعمیر دستگاه های نوارقلب و نوار مغز و دستگاه سی تی اسکن و ام آر آی CT scan & MRI
تعویض باتری های اضطراری دستگاهها و تقویت آنها

تعمیر تجهیزات اتاق عمل و تعمیر دستگاه های بیهوشی و تعمیر دستگا های آندوسکوپی و تعمیر دستگاه های شوک قلبی و تعمیر دستگاه های شوک مغزی و تعمیر دستگاه های سنجش بینایی و تعمیر دستگاه های سنجش شنوایی وتعمیر صندلیهای دندانپزشکی و تعمیر دستگاه های ضد عفونی کننده و تعمیر تجهیزات دندانپزشکی و تعمیر دستگاه های لیزر و ….
تعمیر بردهای پزشکیتعمیرات دستگاههای رادیوگرافی
تعمیرات دستگاه ماموگرافی
تعمیرات مانیتورهای پزشکی
تعمیر مانیتورهای اتاق عمل

تعمیرات مانیتور های صنعتی پی ال سی plcو اچ ام آیHMI : تعمیرات مانیتور های صنعتی پی ال سی (plc)و اچ ام آی(HMI) :مانیتور صنعتی پی ال سی و اچ ام آی جزء مانیتورهایی هستند که بیشتر در شرکت ها در مدل ها و کارایی های مختلفی استفاده می شوند.این گئنه مانیتورها مانند مانیتورهای معمولی ساختار تقریبا ساده ای ندارند و به دلیل عملکردی که خواهند داشت بسیار پیشرفته وکاربردی ساخته می شوند.


مدل ها و اندازه های مانیتورهای صنعتی بسیار گوناگون است و بنا به دستگاه استفاده کننده ساخته می شوند.مثال نوعی از مانیتورهای صنعتی وجود دارند که به صورت تاچ ساخته می شوند.از مانیتورهای تاچ صنعتی به منظور کنترل  دستگاه های مختلف استفاده می شوند.در صورتی که این گونه مانیتورها به دچار خرابی شوند به دلیل نوع ساختار و تکنولوژی که دارند تخصص بالایی را برای تعمیرات می طلبند.زیرا هم قطعات آن ها متفاوت است و هم دارای طراحی منحصر به فردی هستند.

تعمیرات مانیتور های صنعتی پی ال سی (plc)و اچ ام آی(HMI)

تعمیرات مانیتورهای صنعتی نیازمند زمان و ابزارکاملی برای تعمیرات  هستند و در این راستا مجتمع فنی ملی پایتخت یکی از برجسته ترین مراکز تعمیرات مانیتور های صنعتی پی ال سی plcو اچ ام آیHMI می باشد.

باسابقه ای طولانی که این مجتمع فنی در امر تعمیرات تجهیزات صنعتی – پزشکی دارد تلاش بر این است که در زمانی کم و با کیفیتی بالا تعمیرات مانیتور های صنعتی پی ال سی plcو اچ ام آیHMI را انجام دهد.اینکه بتوان مدعی تعمیرات مانیتور صنعتی کلیه پی ال سی ها و اچ ام آی ها بود جنبه ای از کارکردهای تخصصی این مرکز است که در خدمتگذاری هم میهنان عزیز پیشتاز دیگر همکاران میباشد.

تعمیرات مانیتور های صنعتی پی ال سی plcو اچ ام آیHMI

تعمیرات اچ ام آی

تعمیرات تخصصی hmi

تعمیرات مانیتورهای پی ال سی

تعمیرات تخصصی مانیتورهای plc

تعمیرات مانیتورهای سی ان سی

تعمیرات تخصصی مانیتورهای CNC

عیب یابی و تعمیر مانیتورهای صنعتی

تعمیرات پنل و یا تعویض پنل مانیتورهای صنعتیتعمیرات مانیتور های صنعتی پی ال سی plcو اچ ام آیHMI

تعمیر پی ال سی و اچ ام آی PLC و HMI

عیب یابی و تعمیرات برد تغذیه انواع مانیتورهای صنعتی

تعمیرات مانیتورهای سوخته

تعمیر Main board  انواع مانیتورهای صنعتی

تعمیرات تاچ

تعویض تاچ برای تاچ اسکرینهای خراب و یا شکسته

تعویض ال سی دی شکسته

تعمیر حرفه ای مانیتور های پزشکی و مانیتورهای بیمارستانی و تعمیرات انواع تاچ اسکرین

تعمیر انواع اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق

تعمیرات اینورتر

تعمیر قطعات الکترونیک صنعتی

تعمیر مانیتور صنعتی plc و hmi

توضیح اینکه دوره آموزش تعمیرات مانیتورهای صنعتی و پزشکی نیز در این مرکز بصورت خصوصی برگزار میگردد.

برای هماهنگی بیشتر میتوانید با شماره مذکور ذیل همین صفحه تماس حاصل فرمایید.